BM B6/2 автоматты ажыратқышы электр тізбектерін перегрузкадан және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін арналған. Екі полюсті модульдік аппарат номиналды ток 6A және коммутациялық қабілеті 10kA болып ауыспалы ток желілерінде сенімді қорғау қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Іске қосу сипаттамасы: B (индуктивті жүктемесі бар тізбектер үшін)
- Полюстердің саны: 2
- Номиналды кернеу: AC
- Қуат шығыны: 3,60W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C пен +75°C аралығында
- Өлшемдері: 35,60 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,24 кг
Стандарттарға сәйкестігі: Бұл өнім EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сәйкес әзірленді және сынақтан өтті.
Өндіруші: Schrack
Жеткізу нұсқасы: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840392852 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 3,60W |
| Төменгі ортасының температурасы | -40°C |
| Жоғарғы ортасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 6A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
