AC токы болып табылатын электрлік сызықтарды перегрузкалар мен қысқа тұйындамалардан қорғау үшін арналған екі полюсты автоматты өндіктегіш. BMS0 сериясының 10A номиналды тогы және 10kA коммутация қабілеттігі бар.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 10A
- Полюстер саны: 2
- Ажыратылу сипаттамасы: B (перегрузкаларға сезімталдығы 3–5 In)
- Коммутация қабілеттігі: 10kA
- Номиналды кернеу: AC-MCB үшін стандартты (230/400V)
- Қуат шығыны: номиналды токта 3,90W
- Жұмыс температура диапазоны: -40°C құ +75°C дейін
- Габаритті өлшемдері: 35,60 × 83,00 × 74,90 мм (ені × биіктігі × тереңдігі)
- Таза салмағы: 0,24 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Өндіктегіш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 нормалары бойынша сертификаттаулған.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орау нұсқалары: қорапта 6 немесе 60 дана
| EAN-коды | 9004840623796 |
|---|---|
| Ені (таза) | 35,60 мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90 мм |
| Салмағы (таза) | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 3,90 W |
| Ең төмен орта температурасы | -40°C |
| Ең жоғары орта температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсы | 2 |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутация қабілеттігі | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 6 дана, 60 дана |
