BMS0 сериясының екі полюсті автоматты ажыратқышы номиналды тогы 13A және коммутациялық қабілеті 10kA болатын. Айнымалы ток желілерінде электр сызықтарының перегрузка және қысқа тұтындыру болмасу үшін қорғауға арналған.
Негізгі параметрлер:
- Іске қосылу сипаттамасы: B (3-5 In кезінде іске қосылу)
- Жұмыс кернеуі: айнымалы ток желісі
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C -тан +75°C -қа дейін
- Қуат шығыны: 5.30W
- Габаритті өлшемдері: 35.60 × 83.00 × 74.90 мм
- Салмағы: 0.24 кг
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес келеді. Өндіруші: Schrack (Австрия).
1, 6 және 60 дана құрылымында ұсынылады.
| EAN-коды | 9004840392876 |
|---|---|
| Ені нетто | 35.60мм |
| Биіктігі нетто | 83.00мм |
| Тереңдігі нетто | 74.90мм |
| Салмағы нетто | 0.24кг |
| Қуат шығыны | 5.30W |
| Аймақ ортасының мин. температурасы | -40°C |
| Аймақ ортасының макс. температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 13A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 дана., 6 дана., 60 дана. |
