Айнымалы ток электрлік сызаларын қорғау үшін модульды автоматты ажыратқыш. Номиналды тоғы 16 А және коммутациялық қабілеті 10 кА тұрмыстық және өндіістік сақталарда сенімді қорғауды қамтамасыз етеді. Екі құтбылы орындалуы перегрузка немесе қысқа схема болған кезде екі фазаны бір мезгілде ажырата алады.
Техникалық параметрлері:
- Ажыратудың сипаттамасы: B (номиналдың 3-5 есесінде ажырау)
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C ден +75°C ге дейін
- Қуат шығыны: 4,70 W
- Ықшам өлшемі: ені 35,60 мм (2 модульды орын алады)
- Салмағы: 0,24 кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Қолдану аймағы: Тарату щиттерінде, DIN-рельсінде перегрузка және қысқа схемалардан қорғау. Номиналды кернеуі 230 В дейін болатын айнымалы ток сақтарында пайдалана алады.
| EAN-коды | 9004840623802 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 4,70 W |
| Минимум айналасындағы температура | -40°C |
| Максимум айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Құтб | 2 |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 6 шт., 60 шт. |
