Екі полюсты автоматты ажырағыш BMS0 сериясы номиналды ток 20A және коммутациялық қабілеті 10kA болатын. Тұрмыстық және коммерциялық орнатуларда электр тізбегінің перегрузкасынан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған.
Техникалық параметрлері:
- Іске қосу сипаттамасы: B (ток 3-5 In кезінде іске қосылады)
- Полюс саны: 2
- Коммутациялық қабілеті: 10kA (EN 60898-1:2019)
- Орындалу түрі: AC-MCB-ME (көпфункционалды модульді автомат)
- Құйылған қуват: 6,60W
- Жұмыс температурасының ауқымы: −40°C ден +75°C қарай
Габаритті өлшемдері және салмағы:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,24 кг
Сәйкестіктің стандарттары:
EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack Elektro (Австрия)
| EAN-код | 9004840623819 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,24 кг |
| Құйылған қуват | 6,60 W |
| Минимум орта температурасы | −40°C |
| Максимум орта температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 20 A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 6 дана, 60 дана |
