Өзгелтіндіге ток ағындағы электрлік тізбектерді қорғау үшін арналған екі полюстік автоматты ажыратқыш BMS0 сериясынан. Құрылғы құрылғысы өлшеулі және басқару панельдеріндегі жүктемалік және қысқа тұйықталу сондай-ақ коммутациядан қорғау мақсатында арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 32A
- Іске қосу сипаттамасы: B (3-5 In кезінде іске қосылу)
- Коммутациялық қабілеттілік: 10 кА
- Полюс саны: 2
- Кернеу: айнымалы ток (AC)
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды токта қуат шығыны: 8,10 Вт
- Жұмыс істейтін температура ауқымы: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Габаритты өлшемдері: ені 35,60 мм × биіктігі 83,00 мм × тереңдігі 74,90 мм
- Массасы: 0,24 кг
- EAN-коды: 9004840623833
Стандарттарға сәйкестігі:
Кұрылғы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 6 дана немесе 60 дана.
| EAN-коды | 9004840623833 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 8,10 Вт |
| Қоршеген ортасының мін. температурасы | -40°C |
| Қоршеген ортасының макс. температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 32A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 6 дана, 60 дана |
