BM ME B40/2 автоматты ажыратқыш электр тізбектерін перегрузкасы және қысқа тұйықтамасынан қорғау үшін арналған. Номиналды тоғы 40A және коммутациялық қабілеті 10kA болатын екі полюсті аппарат айналмалы тоқтағы сеттердің сенімді жұмысын қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 40A
- Полюс саны: 2
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Іске қосу сипаттамасы: B (ток 3-5×In кезінде іске қосылады)
- Орындалу түрі: AC-MCB-ME (айналмалы тоқ үшін автоматты ажыратқыш электромагниттік сыршылықпен)
- Сериясы: BMS0
- Модель: BMS0-ME
Техникалық параметрлері:
- Қуат шығыны: 7,50W
- Жұмыс температураларының диапазоны: -40°C-тан +75°C-ке дейін
- Габаритті өлшемдері: 35,60 × 83,00 × 74,90 мм
- Массасы: 0,24 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орау: 6 дана және 60 дана орауында қол жетімді.
| EAN-коды | 9004840623840 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 7,50 W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -40°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 40 A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Стандарты | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 6 дана, 60 дана |
