BM ME B16/3 автоматты ажыратқышы — үш сызықты модульды аппарат, таралту щиттерінде және электр панельдерінде пайдаланылады. Тұрмыстық және өндірістік айнымалы ток желісінде электр сызықтарын перегрузка және қысқа схеманың ықпалынан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 16 A
- Полюс саны: 3
- Іске қосу сипаттамасы: B (номиналды токтың 3–5 еселігінде іске қосылады)
- Коммутациялық қабілеті: 10 kA
- Істі ортасының температурасы: −40 °C ден +75 °C қа дейін
- Қуат шығыны: 6,90 W
- Орындалуы: AC-MCB-ME (бір фазалы модульды ажыратқыш)
Орташылықтар және салмағы:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,32 кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
EAN-коды: 9004840591514
Орындалу түрлері: 4 немесе 40 дана қораптауы
| EAN-коды | 9004840591514 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,32 кг |
| Қуат шығыны | 6,90 W |
| Ортасының мин. температурасы | −40 °C |
| Ортасының макс. температурасы | +75 °C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсы | 3 |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Стандарты | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қораптау | 4 дана, 40 дана |
