Электр тізбектерін перегрузстан және қысқа тұйын ағымынан қорғау үшін арналған модульдік типтегі автоматты ажыратқыш. Бір полюсті аппарат нейтральмен (1+N), тұрмыстық және коммерциялық нысандарының электр щиттеріне DIN-рельге орнатылуға арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 16 A
- Коммутациялау қабілеті: 10 kA
- Іске қосу сипаттамасы: B (номиналды токтың 3–5 еселі кезінде іске қосылады)
- Конфигурация: 1+N (бір фазалық полюс + нейтраль)
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток үшін автоматты ажыратқыш)
- Істі істеу температурасы диапазоны: -40°C ден +75°C дейін
- Қуат шығыны: 2,6 W
Техникалық параметрлері:
- Монтаждау ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Массасы: 0,22 кг
- Өндіруші: Schrack
- Түрі/сериясы: BMS0
Нормативтік база:
EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Қаптау нұсқалары: 1 дана, 6 дана, 60 дана.
| EAN-коды | 9004840393125 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Массасы (нетто) | 0,22 кг |
| Қуат шығыны | 2,60 W |
| Ең төмен айналасын температурасы | -40°C |
| Ең жоғары айналасын температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 1+N |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Нормасы | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қаптау | 1 дана, 6 дана, 60 дана |
