Электр тізбектерін перегрузка және қысқа тұйысудан қорғау үшін модульдік типті автоматты ажыратқыш. Нөлдік өткізгіші бар бір полюсты аппарат (1+N) айнымалы ток бір фазалық желілерінде пайдалану үшін ойластырылған.
Негіздегі параметрлер:
- Номиналды ток: 25A
- Ажыратудың сипаттамасы: B (перегрузкаларына сезімталдық)
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток жүктемелерінің ажыратқышы)
- Істі температура ауқымы: -40°C ден +75°C дейін
- Қуат шығыны: 3,50W
Физикалық өлшемдері:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,22 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орындалу нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840393149 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,22 кг |
| Қуат шығыны | 3,50 W |
| Минималды айналасындағы температура | -40°C |
| Максималды айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1+N |
| Номиналды ток | 25 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындалу | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
