BMS0 сериясының автоматты ажыратқышы электр тораптарын перегрузка және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған. Құрылғыда 3 полюс + бейтал (3+N) болып, номиналды ток 40A және коммутациялық қабілеті 10kA болады.
Негізгі параметрлер:
- Ажыраласу сипаттамасы: B (ток 3-5×In кезінде лезденің ажырауы)
- Номиналды кернеу: AC
- Орындалуы: Модульды автоматты ажыратқыш (AC-MCB)
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C құрайтын +75°C
- Қуат шығыны: 11,50W
Физикалық өлшемдер:
- Ені: 71,20 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,45 кг
Стандарттарға сәйкестік:
Кұрылғы халықаралық стандарттарға сәйкес: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орындау нұсқалары: 1 дн., 3 дн., 30 дн.
| EAN-коды | 9004840393262 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,20 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,45 кг |
| Қуат шығыны | 11,50 W |
| Минималды орта температурасы | -40°C |
| Максималды орта температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3+N |
| Номиналды ток | 40 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 дн., 3 дн., 30 дн. |
