Автоматты ажыратқыш BM D16/2 — екі полюсті модульды қорғау аппараты өндіктік ток үшін, электр сызықтарын перегрузкадан және қысқа замыканудан қорғау үшін арналған.
Негіздеме параметрлері:
- Номиналды ток: 16A
- Коммутациялау қабілеті: 10kA
- Ажыратқыш сипаттамасы: D (жоғары пуск ток сызықтары үшін)
- Полюс саны: 2
- Орындалуы: AC-MCB (өндіктік ток автоматты ажыратқышы)
Физикалық сипаттамалар:
- Модульды орындалуы, ені 35,60 мм (2 модуль)
- Қуат жұмсалуы: номиналды токта 4,70W
- Массасы: 0,24 кг
Пайдалану шарттары:
- Айналалық ортаның температура ауқымы: −40°C-тан +75°C-ға дейін
- EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес келеді
Өндіруші: Schrack (BMS0 сериясы)
| EAN-код | 9004840398304 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,24 кг |
| Қуат жұмсалуы | 4,70 W |
| Айналалық ортаның ең төменгі температурасы | −40°C |
| Айналалық ортаның ең жоғарғы температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялау қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамдалуы | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
