Автоматты ажыратқыш BM ME D4/3 электрлік тізбектерді перегрузкадан және қысқа схемадан қорғау үшін ластырылған. Аппарат DIN-рельске орнату үшін модульді құрылғы түрінде орындалған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 4A
- Полюстердің саны: 3
- Тосу сипаттамасы: D (арттықы пусковық токтарысалған тізбектер үшін)
- Коммутациялық қабілеттілік: номиналды кернеуде 10 kA
- Жұмыс кернеуі: AC (айнымалы ток)
- Қуат шығыны: 4,40 W
Пайдалану шарттары:
- Қоршеген ортаның температура ауқымы: -40°C ден +75°C ға дейін
- Модульдің өлшемдері: ені 53,40 мм × биіктігі 83,00 мм × тереңдігі 74,90 мм
- Массасы: 0,36 кг
Стандарттарға сәйкестілік: Аппарат EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орамдалуы: 4 дана немесе 40 дана таңдау бойынша
EAN-коды: 9004840622522
| EAN-коды | 9004840622522 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Массасы нетто | 0,36 кг |
| Қуат шығыны | 4,40 W |
| Мін. қоршеген ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. қоршеген ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюсі | 3 |
| Номиналды ток | 4A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамдалуы | 4 шт., 40 шт. |
