Электрлік сызықтарды перегрузкалар мен қысқа тұйықталу токтарынан қорғау үшін арналған автоматты ажыратқыш. Модульды конструкциясы оны таралту щиттеріндегі және басқару панельдеріндегі DIN-рельске орнату мүмкіндігін беретін
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 16A
- Полюс саны: 3
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Іске қосу сипаттамасы: D (селективті, пуск токтары бар сызықтар үшін)
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток модульды автоматты ажыратқышы)
- Стандарттар: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Техникалық параметрлері:
- Қуат шығыны: 6,90W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C дан +75°C ге дейін
- Өлшемдері (Е×Т×Т): 53,40 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,37 кг
- Серия: BMS0 (Schrack өндіктігі)
- EAN: 9004840398403
Орау варианттары: 1 шт., 4 шт., 40 шт.
| EAN-коды | 9004840398403 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 6,90 W |
| Қоршеген ортаның минимум температурасы | -40°C |
| Қоршеген ортаның максимум температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
