Электр схемаларын перегрузкалардан және қысқа замыканыстардан қорғау үшін арналған үшполюсты автоматты ажыратқыш. Құрылғы таратушы шкафтар мен басқару панельдеріндегі DIN-рельстеріне орнатуға арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 25 A
- Коммутациялық қабілеті: 10 кА
- Іске қосу сипаттамасы: D (ауыспалы пуск токтары жоғары схемалар үшін)
- Полюстер саны: 3
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: -40°C ден +75°C дейін
- Ток шығыны: 7,70 W
Халықаралық стандарттарға сәйкестігі: Кұрылғы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес.
Өндіруші: Schrack (BMS0 сериясы)
Габаритті өлшемдері:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,37 кг
Орамдау нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 40 дана
| EAN-коды | 9004840398427 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,37 кг |
| Ток шығыны | 7,70 W |
| Минимум айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Максимум айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 25 A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамдау | 1 дана, 4 дана, 40 дана |
