Автоматты өшіргіш BM D50/3 электрлік тізбектерді перегрузяланудан және қысқа тұтқындыранудан қорғау үшін арналған. Модульды аппарат D сипаттамасы ынамды қорғау және ішінара желілерде қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлер:
- Номиналды ток: 50A
- Полюс саны: 3
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Іске қосу сипаттамасы: D (перегрузялануда кідірісі)
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток)
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C-ден +75°C дейін
- Қуат шығыны: 13,50W
Өлшемдер және салмақ:
- Ені: 53,40мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Салмағы: 0,37кг
Стандарттарға сәйкестіліктері:
Өшіргіш халықаралық стандарт EN 60947-2:2017 + A1:2020 бойынша құрастырылған болып табылады, бұл оның электроэнергия бөлу жүйелерінің өзара үйлесімдігін және пайдалануда қауіпсіздігін кепілдейді.
Өндіруші: Schrack
| EAN-код | 9004840562194 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмағы (нетто) | 0,37кг |
| Қуат шығыны | 13,50W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -40°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюсі | 3 |
| Номиналды ток | 50A |
| Түрі | BMS0 |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарты | EN 60947-2:2017 + A1:2020 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
