Үш полюстік автоматты ажыратқыш BM ME D63/3 электр тізбектерін перегрузкадан және қысқа схема ағымынан қорғау үшін арналған. Аппарат D сипаттамасы бойынша жұмыс істейді, номиналды ағымы 63 A және коммутация қабілеті 10 kA.
Техникалық параметрлері:
- Полюстердің саны: 3
- Номиналды ток: 63 A
- Өшу сипаттамасы: D (номиналды токтан 5-10 есе асып кеткенде сөндіру)
- Коммутация қабілеті: 10 kA
- Жұмыс температура диапазоны: -40°C дан +75°C ға
- Қуат шығыны: 15,60 W
- Өлшемдері (В×Е×Т): 83,00 × 53,40 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,37 кг
- Стандарттарға сәйкестігі: EN 60947-2:2017 + A1:2020
- Өндіруші: Schrack
- Орау: 4 дана
Ажыратқыш таратпа щиттерінде DIN-рейкасына орнату үшін арналған және ауырлық-климаттық жағдайлардың кең диапазонында жұмыс істеуге есептелген.
| EAN-коды | 9004840622614 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,37 кг |
| Қуат шығыны | 15,60 W |
| Минималды айналасындағы температура | -40°C |
| Максималды айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | D |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 63 A |
| Түрі | BMS0-ME |
| Сериясы | BMS0 |
| Коммутация қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60947-2:2017 + A1:2020 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 4 дана |
