Айнымалы ток үшін автоматты ажыратқыш номиналды кернеуімен 230/400В және номиналды токымен 10A. Үш полюсты орындалуы және C сипатымасы электрлік тізбектерді перегруздан және қысқа тұйындалудан қорғау үшін пайдаланылады.
Техникалық параметрлері:
- Коммутациялық сыйымдылығы: номиналды кернеуінде 4.5 kA
- Ажырату сипатамасы: C (5-10In токында сөндіру)
- Полюстар саны: 3
- Номиналды ток: 10 A
- Аппараттың түрі: BMS4 (микромодульды ажыратқыш)
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Қуат шығыны: 4.60 W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: -40°C ден +75°C ге дейін
- Габаритті өлшемдері: 74.90 мм (ұзындық) × 53.10 мм (ені) × 80.00 мм (биіктігі)
- Таза салмақ: 0.37 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес әзірленген.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орналастыру нұсқалары: бірлігінше, 4 және 40 дана орналастыруларында.
| EAN-коды | 9004840390513 |
|---|---|
| Таза ұзындық | 74.90 мм |
| Таза ені | 53.10 мм |
| Таза биіктігі | 80.00 мм |
| Таза салмақ | 0.37 кг |
| Қуат шығыны | 4.60 W |
| Айналасындағы ортаның ең төмен температурасы | -40°C |
| Айналасындағы ортаның ең жоғары температурасы | 75°C |
| Сипатамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | BMS4 |
| Сериясы | BMS4 |
| Коммутациялық сыйымдылығы | 4.5 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орналастыру | 1 дана, 4 дана, 40 дана |
