BMS4 сериясының үш полюсты автоматты ажыратқышы номиналды тоғы 20A және айырып қосу қабілеті 4.5kA болатын. Ағымы ағымы бар бағалы, коммерциялық және өндіріс орнатуларында электрлік тізбектерді перегрузирлану және қысқа тұйықтау токтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 20A
- Полюс саны: 3
- Айырып қосу қабілеті: 4.5kA
- Ажыратылу сипаттамасы: C (қалыпты және ұлғайтылған іске қосу токтары бар тізбектері үшін)
- Орындалуы: AC-MCB (айналмалы ток тізбектері үшін автоматты ажыратқыш)
- Істі температура диапазоны: -40°C дан +75°C дейін
- Номиналды ток кезінде қуат шығыны: 9.80W
Өлшемдері және салмағы:
- Ұзындығы: 74.90мм
- Ені: 53.10мм
- Биіктігі: 80.00мм
- Таза салмағы: 0.37кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш халықаралық және еуропалық нормалардың талаптарына сәйкес келеді: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018.
Өндіргені: Schrack
Қол жеткізілетін орау нұсқалары: 1 шт., 4 шт., 40 шт.
| EAN-код | 9004840390544 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 74.90мм |
| Ені нетто | 53.10мм |
| Биіктігі нетто | 80.00мм |
| Салмағы нетто | 0.37кг |
| Қуат шығыны | 9.80W |
| Іс ортасының мин. температурасы | -40°C |
| Іс ортасының макс. температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 20A |
| Түрі | BMS4 |
| Сериясы | BMS4 |
| Айырып қосу қабілеті | 4.5kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргені | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
