BM C25/3 автоматты ажыратқышы электр сызықтарын перегрузкалар мен қысқа тұйықтау арқылы қорғау үшін арналған. Үш полюсты модульдік аппарат номиналды ток 25A және коммутациялық қабілеттілігі 4.5kA болып, белгіленген токты асып кеткен кезде сенімді өшуді қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлері:
- Іске қосу сипаттамасы: C (орташа пайлау токтары бар сызықтар үшін)
- Полюстің саны: 3
- Номиналды ток: 25A
- Коммутациялық қабілеттілігі: 4.5kA AC кезінде
- Орындалу түрі: AC-MCB (модульдік айнымалы ток ажыратқышы)
- Сериясы: BMS4
- Өндіруші: Schrack
Техникалық сипаттамалары:
- Қуат шығыны: 9.40W
- Істе орындау температурасы диапазоны: -40°C ден +75°C ге дейін
- Габаритті өлшемдері (нетто): 74.90 × 53.10 × 80.00 мм
- Салмағы (нетто): 0.37 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 бойынша сертификаттоламасы болған.
Орауның нұсқалары: 1 шт., 4 шт., 40 шт.
| EAN коды | 9004840390551 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 74.90 мм |
| Ені (нетто) | 53.10 мм |
| Биіктігі (нетто) | 80.00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0.37 кг |
| Қуат шығыны | 9.40 W |
| Орта температурасының ең төмен мәні | -40°C |
| Орта температурасының ең жоғары мәні | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 3 |
| Номиналды ток | 25A |
| Түрі | BMS4 |
| Сериясы | BMS4 |
| Коммутациялық қабілеттілігі | 4.5kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
