Электрлік тізбектерді асыра ток және қысқа тұйындарға қарсы өндіктік қорғау үшін арналған автоматты ажыратқыш. Өндіктік және азаматтық құрылыстарының тарату щиттеріне және басқару панельдеріне орнатуға арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 32 A
- Полюс саны: 3+N (үш фаза + нейтраль)
- Іске қосу сипаттамасы: C (орташа және қалыпты пуск токтарының тізбектеріне арналған)
- Коммутациялау қабілеті: 4,5 кА
- Кернеу: AC (айнымалы ток)
- Орындалу: MCB (миниатюрлі автоматты ажыратқыш)
Техникалық параметрлер:
- Қуат шығыны: 12,50 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C-тен +75°C-ке дейін
- Стандарттарға сәйкестілік: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Габариттік өлшемдер және салмағы:
- Ені: 71,20 мм
- Биіктігі: 85,00 мм
- Тереңдігі: 75,00 мм
- Таза салмағы: 0,46 кг
Өндіруші: Schrack (Eaton Group компаниясы)
Орау нұсқалары: 1 дана, 3 дана, 30 дана
| EAN коды | 9004840390896 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20 мм |
| Биіктігі нетто | 85,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 75,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,46 кг |
| Қуат шығыны | 12,50 W |
| Мин. айналасындағы температура | -40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3+N |
| Номиналды ток | 32 A |
| Түрі | BMS4 |
| Сериясы | BMS4 |
| Коммутациялау қабілеті | 4,5 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 3 дана, 30 дана |
