Schrack компаниясының BMS6 сериясының екі полюсті автоматты ажыратқышы ономиналды тогы 2A және коммутациялық қабілеті 6kA болып табылады. C сипаттамасы бастапқы ағымдарының орташа деңгейі бар тізбектерді қорғауға арналған.
Техникалық параметрлер:
- Номиналды ток: 2A
- Полюс саны: 2
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Сипаттамасы: C
- Күш шығыны: 2,80W
- Жұмыс температурасы диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Таза өлшемдер: 35,60 × 83,00 × 74,90 мм
- Массасы: 0,24 кг
Сертификация және стандарттар:
Ажыратқыш келесі халықаралық стандарттарға сәйкес келеді:
- EN 60898-1:2019
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Орындалуы: AC-MCB-ME (айнымалы ток микромодульды ажыратқышы)
Қол жетімді орау: 1 дана, 6 дана, 60 дана
Аппарат DIN-рейкаға орнату үшін ұйымдастырылған және электр тізбектерін ашыратудан және қысқа тұйықтағанынан қорғау үшін таратушы қалқандарында қолданылады.
| EAN-код | 9004840526905 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,24 кг |
| Күш шығыны | 2,80 W |
| Минимум айналасындағы температура | -40°C |
| Максимум айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 2A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 6 дана, 60 дана |
