Екі полюсті автоматты ажыратқыш BMS6 сериясы электрлік тізбектерді перегрузкалар мен қысқа тұйысулардан қорғау үшін арналған. Құрылғы номиналдық тока 4A және коммутациялық қабілеттілігі 6kA болып табылады, бұл айнымалы ток желілеріндегі сенімді қорғауды қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлер:
- Сипаттамасы: C (перегрузка кезінде істеу уақыты номиналдық токтың 5-тен 20-ге дейін)
- Полюстердің саны: 2
- Номиналдық ток: 4A
- Коммутациялық қабілеттілік: 6kA
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Қуат шығыны: 2,90W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C-тан +75°C-ге дейін
Өлшемдер және салмағы:
- Ені: 35,60мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,24кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 нормативтік құжықтарының талаптарына сәйкес келеді.
Орташылау нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
Өндіруші: Schrack
| EAN-код | 9004840396836 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмағы (нетто) | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 2,90W |
| Ең төменгі ортаның температурасы | -40°C |
| Ең жоғарғы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Номиналдық ток | 4A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орташылау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
