BM ME C4/2 автоматты ажыратқыш айнымалы ток электр сызықтарын перегрузкалау және қысқа тұйындарғалау ынамдарынан қорғау үшін арналған. Екі полюсті модульді аппарат номиналды ток 4 A және C ажыру сипаттамасы бойынша коммутациялық қабілеттілік 6 kA қамтамасыз етеді.
Негізгі техникалық параметрлер:
- Номиналды ток: 4 A
- Полюс саны: 2
- Ажыру сипаттамасы: C (уақыт-ток сипаттамасы C түрі)
- Коммутациялық қабілеттілік: 6 kA
- Жұмыс кернеуі: AC (айнымалы ток)
- Қуат шығыны: 2.90 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C ден +75°C қа дейін
Конструктивтік сипаттамалар:
- Модульдің түрі: BMS6-ME (2-модульді орындалу)
- Сериясы: BMS6
- Орындалуы: AC-MCB-ME
- Габаритті өлшемдері: ені 35.60 мм, биіктігі 83.00 мм, тереңдігі 74.90 мм
- Таза салмағы: 0.24 кг
- EAN коды: 9004840526912
Нормативтік база:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орамы: 6 дана және 60 дана орамдарында қол жетімді.
| EAN коды | 9004840526912 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Таза салмағы | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 2,90 W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -40°C |
| Ең көп айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 2 |
| Номиналды ток | 4 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Нормасы | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамы | 6 дана, 60 дана |
