Екі полюсті автоматты ажыратқыш BM ME C10/2 электр тізбегін перегрузка және қысқа тұйындау токынан қорғау үшін арналған. Ажыратқыш BMS6 сериясына жатады, BMS6-ME түрі және AC-MCB-ME конструкциясы бойынша орындалған, заманауи стандарттарына сәйкес.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 10 A
- Іске қосу сипаттамасы: C (ағымның орташа сілкіндігі бар тізбектер үшін)
- Полюстер саны: 2
- Коммутациялық қабілеті: 6 kA
- Қуат шығыны: 3,00 W
- Жұмыс температурасы диапазоны: -40°C ден +75°C дейін
Габаритты өлшемдері (таза):
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,24 кг
Стандарттарға сәйкестік:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес дамыталған және сынақтан өткізілген.
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 бірлік, 6 бірлік, 60 бірлік
EAN коды: 9004840526936
| EAN коды | 9004840526936 |
|---|---|
| Ені (таза) | 35,60 мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90 мм |
| Салмағы (таза) | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 3,00 W |
| Мин. орта орны температурасы | -40°C |
| Макс. орта орны температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 2 |
| Номиналды ток | 10 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Конструкциясы | AC-MCB-ME |
| Стандарты | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
