Автоматты өткемі BM ME C50/2 электрлік тізбектерді перегрузкалардан және қысқа тұйықталулардан ықпалдау құрылғыларында және басқару панельдерінде қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 50 A
- Полюс саны: 2
- Сыра сипаттамасы: C (орта бастапқы токтары бар тізбектер үшін)
- Коммутациялық қабілеті: 6 kA
- Орындалу сынысы: AC-MCB-ME (модульды автоматты өткемі)
- Жұмысты кернеуі: 230/400 В
Техникалық параметрлері:
- Жұмыс істеу температурасының диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Номиналды ток кезінде қуат шығыны: 9,90 W
- Модульділік: 35,60 мм (DIN модулі 2)
- Салмасы: 0,24 кг
Нормативтік база:
Өткемі халықаралық стандарттарына сәйкес келеді:
- EN 60898-1:2019 (Айнымалы ток автоматты өткемілері)
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 (Төмен кернеулік аппаратура)
- EN 63000:2018 (Материалдар және заттар)
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орауластыру нұсқалары: бірінші түрі, 6 бірлік дүйінде орауласқан, 60 бірлік дүйінде орауласқан
| EAN-код | 9004840526981 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмасы нетто | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 9,90 W |
| Минималды ортадағы температура | -40°C |
| Максималды ортадағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 50 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауластыру | 1 бірлік, 6 бірлік, 60 бірлік |
