BMS6 сериясының үшполюсті автоматты ажырағышы, номиналы 2A, сөндіру сипаттамасы C және коммутациялық қабілеті 6kA. Айнымалы ток жүйелерінде электрлік тізбектерді перегрузбалар және қысқа схема ағымдарынан қорғауға арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 2A
- Сипаттамасы: C (5–10 In ағымындағы сөндіру)
- Полюстігі: 3P (үшполюсті орындалуы)
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Орындалу түрі: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажырағышы)
- Қуат шығыны: 4,10W
Пайдалану шарттары:
- Жұмыс температураларының ауқымы: –40°C ден +75°C ға дейін
- Габаритті өлшемдері: 53,40 × 74,90 × 83,00 мм
- Салмағы: 0,36 кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
| EAN-коды | 9004840397116 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,36 кг |
| Қуат шығыны | 4,10 W |
| Орта аймақтың мин. температурасы | -40°C |
| Орта аймақтың макс. температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 2A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қаптама | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
