Үш полюсті автоматты ажыратқыш номиналдық ток 4A және коммутациялық қабілеттілігі 6kA болып табылады. C сипаттамасы айнымалы ток желілеріндегі перегрузкалар мен қысқа тұйықталудан қорғау қамтамасыз етеді. EN 60898-1:2019 және EN 60947-2 (2006, 2017 нұсқалары) стандарттарына сәйкес келеді.
Техникалық параметрлері:
- Орындалуы: AC-MCB (модульды автоматты ажыратқыш)
- Жұмыс температура ауқымы: -40°C-дан +75°C-қа дейін
- Номиналдық токта қуат шығыны: 4,40W
- Габаритті өлшемдері: 53,40 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,36 кг
Бөлу щиттері және басқару панелеріндегі стандартты DIN-рельске орнатуға ұсынылады.
| EAN-код | 9004840397123 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,36 кг |
| Қуат шығыны | 4,40 W |
| Мин. айналасындағы температура | -40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналдық ток | 4 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеттілігі | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
