Электрлік тізбектерді перегрузкадан және қысқа тұйықталу ағымынан қорғау үшін арналған автоматты ажыратқыш. Бір極-ды білік ажыратқышы нейтральмен бірге (1+N) 2A номиналды ток және 6kA коммутациялық қабілеттілігі бар. С сипаттамасы орташа істік ағымдарының бар тізбектерін қорғауды қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 2A
- Коммутациялық қабілеттілік: 6kA
- Сипаттамасы: C
- Орындалуы: AC-MCB (бір極-ды модульдік айнымалы ток ажыратқышы)-極сандығы: 1+N (1 фаза + нейтраль)
Пайдалану шарттары:
- Айналадағы орта температурасының ауқымы: -40°C-тен +75°C-ке дейін
- Номиналды токпен қуат шығыны: 1,50W
Физикалық өлшемдері және массасы:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,24 кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Қол жетімді орау: 1 дана, 6 дана, 60 дана
| EAN-коды | 9004840509045 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Таза салмағы | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 1,50 W |
| Айналадағы орта минималды температурасы | -40°C |
| Айналадағы орта максималды температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| 极 | 1+N |
| Номиналды ток | 2A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 6 дана, 60 дана |
