Электр тізбектерін перегрузкадан және қысқа тұйындамалардан қорғау үшін ауыспалы ток автоматты ажыратқышы. Құрылғы өндіктік ысыршылар мен электр панельдеріне орнатуға арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 6A
- Коммутациялық қабілеттілік: 6kA
- Конфигурация: 1 полюс + тұтал (1+N)
- Іске қосу сипаттамасы: C (қалыпты пуск токтары бар тізбектер үшін)
- Орындалу: AC-MCB (бір фазалық модульды ауыспалы ток ажыратқышы)
- Өндіруші: Schrack
- Түрі: BMS6
Техникалық параметрлер:
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 1,60W
- Габарит өлшемдері: 35,60 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,24 кг
- EAN-коды: 9004840397314
Нормативтік база:
Құрылғы келесі халықаралық стандарттарға сәйкес келеді: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Орамдау: 1 дана, 6 дана, 60 дана
| EAN-коды | 9004840397314 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 1,60W |
| Айналасының ең төмен температурасы | -40°C |
| Айналасының ең жоғары температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1+N |
| Номиналды ток | 6A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамдау | 1 дана, 6 дана, 60 дана |
