Электр тізбегінің перегрузкасынан және қысқа тұйындалудан қорғау үшін арналған автоматты ажыратқыш. Модульді бір полюсті аппарат нейтральмен (1+N) номиналды ток асысында немесе төтенше жағдайлар туғанда сенімді ажырату қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 32A
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Іске қосу сипаттамасы: C (қалыпты пуск токтары бар тізбектер үшін)
- Полюстілігі: 1+N (фаза және нейтрал қорғаулысы)
- Орындалу класы: AC-MCB (ауыспалы ток, модульді автомат)
Техникалық сипаттамалар:
- Аппаратының түрі: BMS6
- Сериясы: BMS6
- Қуат сынауы: 4,40W
- Жұмыс істеу температурасының ауқымы: -40°C-тен +75°C-ке дейін
- Габариттері (ені × биіктігі × тереңдігі): 35,60 × 83,00 × 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,21 кг
- EAN: 9004840397376
Стандарттарға сәйкестігі:
Аппарат әр түлі талапқа сәйкес құрастырылып сынақтан өтіп:
- EN 60898-1:2019 (төмен вольтты автоматты ажыратқылар)
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 (басқару және қорғау аппаратуры)
- EN 60947-2:2017 + A1:2020 (қауіптілік талаптарының өзекті басылымы)
- EN 63000:2018 (материалдар мен компоненттердің қауіптілігі)
Өндіргені: Schrack
Орауның нұсқалары: 1 дана, 6 дана, 60 дана
| EAN-коды | 9004840397376 |
|---|---|
| Ені | 35,60мм |
| Биіктігі | 83,00мм |
| Тереңдігі | 74,90мм |
| Салмағы | 0,21кг |
| Қуат сынауы | 4,40W |
| Ең төмен температурасы | -40°C |
| Ең жоғарғы температурасы | +75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 1+N |
| Номиналды ток | 32A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалу | AC-MCB |
| Стандарттар | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргені | Schrack |
| Орауы | 1 дана, 6 дана, 60 дана |
