Электр сызықтарын перегрузкалар мен қысқа тұйықталулардан қорғау үшін арналған автоматты ажыратқыш. Тұрмыстық, коммерциялық және өндірістік үлестіру құрылғыларында қолданылады.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 6A
- Коммутациялау қабілеті: 6kA
- Конфигурациясы: 3-фазалы + нейтраль (3+N)
- Ажыратыс сипаттамасы: C (бірлік пуск токтарының орташа сызықтары үшін)
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток үшін автоматты ажыратқыш)
- Түрі: BMS6 сериясының BMS6
Техникалық параметрлер:
- Қуат жоғалтуы: 4,60W
- Жұмыс температура ауқымы: -40°C дан +75°C ға
- Физикалық өлшемдері: 71,20 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,48 кг
- EAN-коды: 9004840397512
Стандарттарға сәйкестіктері:
Ажыратқыш төмендегі талаптарына сәйкес:
- EN 60898-1:2019 (электрлі автоматты ажыратқыштар)
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 (төменгі кернеудің басқару және қорғау аппаратурасы)
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018 (электротехникадағы қауіпті ұрттар)
Өндіруші: Schrack (австриялық өндіруші жоғары сапасы және қнадылығы)
Орауластырудың нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 30 шт.
| EAN-коды | 9004840397512 |
|---|---|
| Ендік шынамалық | 71,20мм |
| Биіктігі сөзсіз | 83,00мм |
| Тереңдігі сөзсіз | 74,90мм |
| Салмағы сөзсіз | 0,48кг |
| Қуат жоғалтуы | 4,60W |
| Орта температураның ең төмен мәні | -40°C |
| Орта температураның ең жоғарғы мәні | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсы | 3+N |
| Номиналды ток | 6A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялау қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауластыру | 1 шт., 3 шт., 30 шт. |
