Электр тізбектерін перегрузка және қысқа тұйықтау сәттеулерінен қорғау үшін арналған автоматты ажыратқыш. Құрылғы таратқыш ұйымдарындағы және құрал панельдеріндегі DIN-рельефке модульдік орнату үшін арналған.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 16 A
- Полюстар конфигурациясы: 3+N (үш полюс + бейтарап)
- Коммутациялау қабілеті: 6 kA
- Құлау сипаттамасы: C (қалыпты және жоғарылатылған пуск токтары бар тізбектер үшін)
- Орындау түрі: AC-MCB-ME — айнымалы ток модульдік автоматты ажыратқышы босату механизмімен
- Сериясы: BMS6
- Құрылғы түрі: BMS6-ME
Айналасындағы ортаның параметрлері:
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Номиналды токта қуат шығыны: 7,20 W
Өлшемдер және салмағы:
- Ен: 71,20 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,46 кг
Нормативтік база:
Бұл өнім EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
EAN коды: 9004840528916
Орау нұсқалары: 3 дана, 30 дана
| EAN коды | 9004840528916 |
|---|---|
| Таза ені | 71,20 мм |
| Таза биіктігі | 83,00 мм |
| Таза тереңдігі | 74,90 мм |
| Таза салмағы | 0,46 кг |
| Қуат шығыны | 7,20 W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -40°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3+N |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялау қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Стандарты | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 3 дана, 30 дана |
