Автоматты ажыратқыш BM C63/3+N электр сызықтарын перегрузка және қысқа тұйындау сәйкес қорғау үшін арналған. Құрылғыда номиналды ток 63A және коммутациялау қабілеті 6kA бар, бұл айнымалы ток сәйктерінде сенімді қорғау қамтамасыз етеді.
Негіздегі сипаттамалар:
- Іске қосу сипаттамасы: C (мотор компонентісі бар аралас жүктемелер үшін)
- Конфигурация: 3 полюс + бейтал (3+N)
- Орындалу сыныбы: AC-MCB (айнымалы ток модульдік ажыратқышы)
- Жұмыс температурасы ауқымы: -40°C дан +75°C дейін
- Қуат жоғалуы: 17,70W
Өлшемдер және салмағы:
- Ені: 71,20 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,45 кг
Стандарттарға сәйкестік:
Кұрылғы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
| EAN-код | 9004840397604 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,20 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,45 кг |
| Қуат жоғалуы | 17,70 W |
| Ең төмен ортаның температурасы | -40°C |
| Ең жоғары ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3+N |
| Номиналды ток | 63 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялау қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамдау | 1 шт., 3 шт., 30 шт. |
