Автоматты ажыратқыш BM B25/2 электр тізбегін перегрузкалау және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған. Аппарат 25A номиналды тогы, 6kA коммутациялық қабілеті және B сипаттамасы (токтар 3-5 In болғанда лезде істеуі) бар.
Техникалық параметрлері:
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток үшін бір фазалық модульдік автоматты ажыратқыш)
- Полюстер саны: 2
- Номиналды ток: 25A
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Сипаттамасы: B
- Өндіктеу қуаты: 6,40W
- Жұмыс температуралық ауқымы: -40°C бастап +75°C дейін
- Габаритты өлшемдері: ені 35,60мм × биіктігі 83,00мм × тереңдігі 74,90мм
- Салмағы: 0,24кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Аппарат EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack (BMS6 сериясы).
| EAN-коды | 9004840396270 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмағы (нетто) | 0,24кг |
| Өндіктеу қуаты | 6,40W |
| Ең төменгі орта температурасы | -40°C |
| Ең жоғары орта температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 25A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
