Автоматты ажыратқыш BM ME B20/3 электрлік схемаларын перегрузкадан және қысқа замыкамадан электр ағымынан қорғау үшін арналған. Құрылғы 20A номиналды ток үшін есептелген, үш полюсті конфигурациясы бар, B сипаттамасы және 6kA коммутациялық қабілеттігі бар.
Техникалық параметрлері:
- Түрі: AC-MCB-ME (айнымалы ток автоматты ажыратқышы модульді орындалуы)
- Сериясы: BMS6
- Қуат сынамасы: 9,80W
- Істі температура ауқымы: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Өлшемі (ЕнхІхТ): 53,40 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,32 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
- EN 60898-1:2019 (айнымалы ток үшін қорғау құрылғылары)
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 (төмен вольтты орнатулардың басқару және қорғау аппаратуры)
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018 (материалдар және компоненттер)
Өндіруші: Schrack
Қаптау нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 40 дана
| EAN-коды | 9004840591675 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,32 кг |
| Қуат сынамасы | 9,80 W |
| Ең төмен температура | -40°C |
| Ең жоғары температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 20 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеттігі | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қаптау | 1 дана, 4 дана, 40 дана |
