Үш полюсты автоматты ажыратқыш BMS6 сериясы номиналды тоғы 50A және коммутациялық қабілеті 6kA болып табылады. Тұрмыстық және өндірістік объектілердің электрлендіру құрылғыларының ауыстыма тоғы сызықтарының қорғауына арналған.
Негізгі параметрлер:
- Іске қосу сипаттамасы: B (3–5 In токында іске қосылады)
- Номиналды ток: 50A
- Полюс саны: 3
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Орындалуы: AC-MCB-ME (микромодульды, асыра ток құрылымынан қорғау)
- Қуат шығыны: 14,90W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C ден +75°C дейін
Физикалық өлшемдер:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,32 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019 (тұрмыстық автоматты ажыратқыштар), EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 және EN 60947-2:2017 + A1:2020 (өндірістік басқару аппараттары), сондай-ақ EN 63000:2018 (материалдың қауіпсіздігі) сәйкес құрастырылған. Өндіруші: Schrack.
Орау нұсқалары: бірлік-бірлік, 4 дана немесе 40 дана орау ішінде.
| EAN коды | 9004840591705 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 53,40 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,32 кг |
| Қуат шығыны | 14,90 W |
| Мин. қоршеген ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. қоршеген ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 50 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 4 дана, 40 дана |
