BM B63/3 автоматты ажыратқышы электрлік тізбектерді перегрузкадан және қысқа тұйықтау ағынынан қорғау үшін ұйғарылған. Үш құтбылы аппарат номиналды ток 63A және коммутациялық қабілеті 6kA болса, айнымалы ток желілерінде сенімді жұмыс істегенің кепілдігін береді.
Негізгі параметрлері:
- Ысқыру сипаттамасы: B (кабельдер мен өткізгіштерді қорғау үшін жылдам әсер ету)
- Номиналды кернеу: 230/400V AC
- Қорғау дәрежесі: IP20
- Ортаның температура диапазоны: -40°C ден +75°C дейін
- Номиналды токта қуат шығыны: 17,20W
Конструктивтік деректер:
- Габариттік өлшемдері: 53,40 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,36 кг
- Орнату: стандартты DIN-төңкерісіне
- Орау: 1 дана., 4 дана. немесе 40 дана.
Стандарттарға сәйкестігі: Аппарат EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес өндірілген.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Ажыратқыш тұрғын, сауда-саттық және өндіріс ғимараттарының таратпа шкафтарына ұйғарылған.
| EAN коды | 9004840397109 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,36 кг |
| Қуат шығыны | 17,20 W |
| Ортаның минимум температурасы | -40°C |
| Ортаның максимум температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Құтб | 3 |
| Номиналды ток | 63 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана., 4 дана., 40 дана. |
