Электрлік тізбектерді ашуынан және қысқа тұйықталу ағымдарынан қорғау үшін модульді типтегі автоматты ажыратқыш. Таралту сорындарындағы DIN-төлтеректерге орнатуға арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 10A
- Полюстер саны: 1+N (бір фазалы нейтральмен)
- Іске қосу сипаттамасы: B (номиналды токты 3–5 есе артықайтқанда іске қосылады)
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Кернеу: AC 230V/400V
- Жұмыс температурасының ауқымы: –40°C бастап +75°C дейін
- Қуат шығыны: 2,10W
Өлшемдері және массасы:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Массасы: 0,24 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Өндіріс EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орындау нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840397246 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмақ (нетто) | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 2,10 W |
| Ең төмен қоршеген температурасы | -40°C |
| Ең жоғары қоршеген температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюстер | 1+N |
| Номиналды ток | 10A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
