Электрлік сызықтарды перегрузкалардан және қысқа тұйықталушылықтан қорғау үшін арналған автоматты ажыратқыш. Бөлінген щиттерде және электрлік панельдерде қолдану үшін пайдаланылады.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 10A
- Полюстердің саны: 3+N (үш фаза + нейтраль)
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Іске қосу сипаттамасы: B (3–5In токында іске қосылады)
- Стандарттары: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Пайдалану шарттары:
- Айналадағы ортаның температура ауқымы: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 6,10W
Габаритті және салмағы:
- Ені: 71,20мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Тік салмағы: 0,46кг
Өндіруші: Schrack (BMS6 сериясы, BMS6-ME түрі, AC-MCB-ME орындалуы)
| EAN-код | 9004840591729 |
|---|---|
| Ені (тік) | 71,20мм |
| Биіктігі (тік) | 83,00мм |
| Тереңдігі (тік) | 74,90мм |
| Салмағы (тік) | 0,46кг |
| Қуат шығыны | 6,10W |
| Мин. айналадағы ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. айналадағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсы | 3+N |
| Номиналды ток | 10A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 3 шт., 30 шт. |
