Электрлік тізбектерді перегрузка және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін арналған автоматты ажырағыш. Бөлінді орнату шкафтары мен басқару шкафтарына модульдік орнату үшін ұйымдастырылған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 13A
- Полюстер саны: 3+N (үш фазалы нейтральмен)
- Сақталу сипаттамасы: B (номиналды токтан 3-5 есе асқанда сақталады)
- Коммутациялық сыйымдылығы: 6kA
- Кернеу: AC (ауыспалы ток)
- Жұмыс температура ауқымы: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 8,10W
- Модульдің ені: 71,20мм (4 модуль)
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Массасы: 0,48кг
Сертификаттау және нормалар:
Ажырағыш төмендегі халықаралық стандарттарға сәйкес келеді:
- EN 60898-1:2019 (ауыспалы ток автоматты ажырағыштары)
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 (төмен кернеулі аппаратура)
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018 (электрлік және электрондық құрылғылардағы қауіпті заттар)
Өндіргіші: Schrack (Австрия)
Орау нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 30 шт.
| EAN-коды | 9004840397413 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,20мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Массасы (нетто) | 0,48кг |
| Қуат шығыны | 8,10W |
| Минималды айналайын ортасының температурасы | -40°C |
| Максималды айналайын ортасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюстер | 3+N |
| Номиналды ток | 13A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық сыйымдылығы | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргіші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 3 шт., 30 шт. |
