BMS6 сериясының айнымалы тоқ тізбегін қорғау үшін электронды босату құрылғысы бар автоматты ажыратқыш. 50A номиналды тоқы, 6kA коммутациялық сыйымдылығы, B сипаттамасы перегрузка және қысқа тұйықталулар кезінде жылдам ажырауды қамтамасыз етеді.
Негіздеме параметрлері:
- Полюстілігі: 3-фазалы + нейтраль (3+N)
- Номиналды ток: 50A
- Коммутациялық сыйымдылығы: 6kA
- Ажырату сипаттамасы: B (3-5 In кезінде жылдам жұмыс істеу)
- Босату түрі: электронды (ME)
- Орындалуы: AC-MCB-ME (микропроцессорлық басқарумен айнымалы ток үшін)
- Қуат сарындысы: номиналды тоқта 15,30W
- Температуралық диапазон: -40°C-тан +75°C-ға дейін
Габаритті өлшемдері және салмағы:
- Ені: 71,20мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,46кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орамасы: 3 дана және 30 дана бойынша орамалар бар
| EAN коды | 9004840591781 |
|---|---|
| Таза ені | 71,20мм |
| Таза биіктігі | 83,00мм |
| Таза тереңдігі | 74,90мм |
| Таза салмағы | 0,46кг |
| Қуат сарындысы | 15,30W |
| Мин. қоршеген температурасы | -40°C |
| Макс. қоршеген температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюстігі | 3+N |
| Номиналды ток | 50A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық сыйымдылығы | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 3 дана, 30 дана |
