BMS6 сериялық автоматты ажыратқыш электр тізбектерін перегрузокаларынан және қысқа тұйындау токтарынан қорғау үшін пайдаланылады. B сипатамасы бар модульдік орындалуы тұрмыстық және өндірістік желілердің сенімді қорғалмасын қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 63 A
- Полюстар саны: 3+N (үш фазалы нейтральмен)
- Ажыратқыш қабілеті: 6 kA
- Іске қосылу түрі: B (токы 3-5 In болғанда лездік іске қосылу)
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток модульдік автоматты ажыратқышы)
Техникалық сипаттамалары:
- Қуат шығыны: 17,70 W
- Өндіктік температураның диапазоны: -40°C-тен +75°C-ге дейін
- Өлшемдері (еңі×биіктігі×тереңі): 71,20 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,48 кг
Нормативтік негіз: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орамасының нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 30 шт.
| EAN-коды | 9004840397482 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,20 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,48 кг |
| Қуат шығыны | 17,70 W |
| Мин. орта температурасы | -40°C |
| Макс. орта температурасы | 75°C |
| Сипатамасы | B |
| Полюсы | 3+N |
| Номиналды ток | 63 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Ажыратқыш қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 3 шт., 30 шт. |
