Модульдық автоматты ажыратқыш электрлі тізбектерді үйлестіргіш жүйелерде қорғау үшін B сипаттамасы бар. Айналмалы ток желілерінде номиналды көлемі 230/400В болғанда пайдалануға арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 63A
- Ажыратқыштың қабілеті: 6kA
- Конфигурация: 3 полюс + бейтрал (3+N)
- Іске қосу сипаттамасы: B (3-5In төмендеген ток кезінде лезде ажыратылады)
- Орындау түрі: AC-MCB-ME жүктемені теңестіру функциясымен
Пайдалану сипаттамалары:
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C-тен +75°C-ке дейін
- Қуат шығыны: номиналды токта 17,70W
- Модульдің ені: 71,20мм (4 модульді орын)
- Салмағы: 0,46кг
Стандарттарға сәйкестілігі:
Аппарат EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006+A1:2009+A2:2013, EN 60947-2:2017+A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сертификатталған.
Қолдану:
Асинхронды электрмоторларды, қыздыру құрылғыларын және жалпы электр жабдықтарын перегрузка және қысқа схемадан қорғау үшін тиімді.
| EAN-код | 9004840591798 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,20мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмақ (нетто) | 0,46кг |
| Қуат шығыны | 17,70W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3+N |
| Номиналды ток | 63A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Серия | BMS6 |
| Ажыратқыштың қабілеті | 6kA |
| Орындау түрі | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 3 шт., 30 шт. |
