
ME қосымша контакты, 1ПК, 250V/4A, құлыпта
Артикул: BM900099ME
4 762 ₸
Тапсырыспен
ME қосымша контакты — BMS0 сериясының ауыстырғыш құрылғылардың функционалдығын кеңейту үшін арналған көмекші элемент. Контакт өндірістік қолданбалардағы басқару сызықтары мен сигнализацияның коммутациясы үшін арналған.
Электрлік параметрлері:
- Номиналды кернеу: 250V
- Номиналды ток: 4A (жұмыс тогы 3A)
- Қуат шығыны: 0,50W
- Конструктивтік орындалуы: ME (құлыпта)
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Құрылғының түрі: Қосымша контакты
Конструктивтік сипаттамалары:
- Габаритті өлшемдері: 75×8×81 мм
- Салмағы: 0,05 кг
- Бекіту механизмі: құлыпта
Нормативтік негіз:
- EN 60947-1:2007 + A1:2011 + A1:2014
- EN 60947-5-1:2004 + A1:2009
- EN 63000:2018
Өндіргіш: Schrack
EAN-коды: 9004840615777
Орауы: 1 шт., 10 шт.
| EAN-коды | 9004840615777 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 75,00 мм |
| Ені нетто | 8,00 мм |
| Биіктігі нетто | 81,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,05 кг |
| Қуат шығыны | 0,50 W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | Құрылғы бөлігі |
| Тогының күші | 3 A |
| Сериясы | BMS0 |
| Құрылғы бөлігі | Қосымша контакты |
| Орындалуы | ME орындалуы |
| Норма | EN 60947-1:2007 + A1:2011 + A1:2014, EN 60947-5-1:2004 + A1:2009, EN 63000:2018 |
| Өндіргіш | Schrack |
| Орауы | 1 шт., 10 шт. |