Автоматты ажыратқыш C50/1, 25кА — бір полюстік модульды қорғау аппараты құрылымдарына және электр панельдеріне арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 50 A
- Түсінік қабілеті: 25 kA
- Істейтін сипаты: C (жоғары пусктық токтарымен схемалар үшін)
- Полюстар саны: 1
- Орындалу түрі: BR сериясының жоғарыволтты автоматты ажыратқышы
- Қуат шығыны: 5,14 W
Физикалық өлшемдері:
- Ені: 27,00 мм
- Биіктігі: 91,00 мм
- Тереңдігі: 77,00 мм
- Нетто салмағы: 0,24 кг
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура ауқымы: -30°C-ден +55°C дейін
Нормативтік база:
EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес өндірілген
Өндіруші: Schrack
EAN-коды: 9004840266702
Орау: 1 дана
| EAN-коды | 9004840266702 |
|---|---|
| Ены (нетто) | 27,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 91,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 5,14 W |
| Ең төменгі айналас ортасының температурасы | -30°C |
| Ең жоғарғы айналас ортасының температурасы | 55°C |
| Сипаты | C |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 50 A |
| Түрі | Жоғарыволтты автоматты ажыратқыш |
| Сериясы | BR |
| Түсінік қабілеті | 25 kA |
| Орындалу | Жоғарыволтты автомат |
| Стандарты | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C50/1, 25кА (JPG, 1.5 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C50/1, 25кА (JPG, 1.3 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C50/1, 25кА (JPG, 2.9 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C50/1, 25кА (JPG, 1.1 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C50/1, 25кА (JPG, 2.9 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C50/1, 25кА (JPG, 1.1 MB)
