Автоматты ажыратқыш C80/1, 20кА — бір полюсты модульды қорғау аппараты еңселіктіден және қысқа тұйықталудан сақтау үшін өлшемді щиттарда қолданылады.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 80 A
- Коммутациялау қабілеті: 20 кА
- Сілтену сипаттамасы: C (стандартты, аралас жүктемелер үшін)
- Полюс саны: 1
- Сериясы: BR
- Сәйкестік стандарттары: EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Техникалық сипаттамалары:
- Қуат шығыны: 7,14 W
- Жұмыс температура диапазоны: -30°C ден +55°C ге дейін
- Модульдің ені: 27 мм
- Биіктігі: 91 мм
- Тереңдігі: 77 мм
- Салмағы: 0,24 кг
- EAN-коды: 9004840266726
Қолдану аймағы:
Барлау аспалы электрлік орнатуларда номиналды ток 80 А-ға дейін болатын тізбектерді қорғау үшін қолданылады. Түспіндік және өндірістік өлшемді щиттарда, басқару және автоматтау щиттарында жұмыс істеу үшін арналған.
Орау: 1 дана және 12 данадан өлшемді орау болуы мүмкін.
Өндіруші: Schrack
| EAN-коды | 9004840266726 |
|---|---|
| Ені нетто | 27,00мм |
| Биіктігі нетто | 91,00мм |
| Тереңдігі нетто | 77,00мм |
| Салмағы нетто | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 7,14W |
| Айналасының ең төмен температурасы | -30°C |
| Айналасының ең жоғары температурасы | 55°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 80A |
| Түрі | Барлау аспалы автоматты ажыратқыш |
| Сериясы | BR |
| Коммутациялау қабілеті | 20kA |
| Орындалуы | Барлау аспалы автомат |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана |
