Автоматты ажыратқыш C100/1 электр сызықтарының перегрузка және қысқа тұйықталудан қорғау үшін ұйғарылған. Номиналды ток 100A және коммутациялық қабілеті 15kA болатын бір полюсті аппарат өндіріс пен коммерциялық орнатуларда сенімді жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 100A
- Сипаттамасы: C (ысықтау қисық түрі)
- Коммутациялық қабілеті: 15kA
- Полюстіліге: 1 полюс
- Сериясы: BR
- Орындалуы: Жоғары вольтты автомат
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: 9,13W
- Жұмыс температураларының ауқымы: -30°C-тан +55°C-қа дейін
- Өлшемдері (ені × биіктігі × тереңдігі): 27 × 91 × 77мм
- Салмағы: 0,24кг
- EAN-коды: 9004840266733
Нормативтік құжықтарға сәйкестігі:
Аппарат EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 нормативтік құжықтарының талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Қораптау: 1 дана немесе 12 дана.
| EAN-коды | 9004840266733 |
|---|---|
| Ені нетто | 27,00мм |
| Биіктігі нетто | 91,00мм |
| Тереңдігі нетто | 77,00мм |
| Салмағы нетто | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 9,13W |
| Айналасындағы орта температурасының минимумы | -30°C |
| Айналасындағы орта температурасының максимумы | 55°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 1 |
| Номиналды ток | 100A |
| Түрі | Жоғары вольтты автоматты ажыратқыш |
| Сериясы | BR |
| Коммутациялық қабілеті | 15kA |
| Орындалуы | Жоғары вольтты автомат |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Қораптау | 1 дана, 12 дана |
