Төрт полюсті автоматты ажыратқыш BR сериясындағы номиналды ток 20 A және коммутациялық қабілеті 25 кА болатын. Электрлік тізбектерді перегрузкадан және қысқа тұйықталу токтарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Іске қосу сипаттамасы: C (умеренді пуск токтарының тізбектері үшін)
- Номиналды ток: 20 A
- Коммутациялық қабілеті: 25 кА
- Полюстердің саны: 3
- Қуат шығыны: 16,30 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -30°C дан +55°C ға дейін
Өлшемдер және салмағы:
- Ені: 81,00 мм
- Биіктігі: 91,00 мм
- Тереңдігі: 77,00 мм
- Таза салмағы: 0,72 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орауының нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 256 дана.
| EAN-коды | 9004840266924 |
|---|---|
| Ені нетто | 81,00 мм |
| Биіктігі нетто | 91,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 77,00 мм |
| Таза салмағы | 0,72 кг |
| Қуат шығыны | 16,30 W |
| Орта ортасының ең төмен температурасы | -30°C |
| Орта ортасының ең жоғары температурасы | 55°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 3 |
| Номиналды ток | 20 A |
| Түрі | Жоғары вольтты автоматты ажыратқыш |
| Сериясы | BR |
| Коммутациялық қабілеті | 25 кА |
| Орындалуы | Жоғары вольтты автомат |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 4 дана, 256 дана |
