Автоматты ажыратқыш C40/3, 25кА — перегрузба және қысқа сұйықтау ағындарынан қорғау үшін арналған Schrack өндіруші BR сериясының үш полюсты модульді аппараты.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 40 A
- Полюстердің саны: 3
- Сөндіру сипаттамасы: C (5-10 In ток кезінде тұтқалай өшу)
- Коммутациялық қабілеті: 25 кА
- Істеу температура диапазоны: -30…+55 °C
- Өтетін қуат: 13,30 W
Өлшемдер және салмағы:
- Ені: 81 мм
- Биіктігі: 91 мм
- Тереңдігі: 77 мм
- Таза салмағы: 0,72 кг
Стандарттарына сәйкестігі:
Электромеханикалық ажыратқыш EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 және EN 63000:2018 сертификатталған.
Орау нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 256 дана.
EAN-коды: 9004840266955
| EAN-коды | 9004840266955 |
|---|---|
| Ені нетто | 81,00 мм |
| Биіктігі нетто | 91,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 77,00 мм |
| Таза салмағы | 0,72 кг |
| Өтетін қуат | 13,30 W |
| Мин. ортаның температурасы | -30 °C |
| Макс. ортаның температурасы | 55 °C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 40 A |
| Түрі | Жоғары төлт автоматты ажыратқышы |
| Сериясы | BR |
| Коммутациялық қабілеті | 25 кА |
| Орындалуы | Жоғары төлт автомат |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 4 дана, 256 дана |
